Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs`ın group şirketi

Özyalçın Group of Companies'in temelleri 1991 yılında Oğuz Özyalçın tarafından, Özyalçın Mühendislik ve Mimarlık Ofisi ile atılmıştır. Bu ofis sonrasında Özyalçın Construction'a dönüşerek, Kuzey Kıbrıs'ın en büyük ve en güvenilir inşaat şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmiştir.
Bugün Kuzey Kıbrıs'ın en büyüklerinden biri olan Özyalçın Group of Companies, inşaat, araç kiralama ve akaryakıt alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Güven, Kalite, Şeffaflık...

Özyalçın Group emin adımlarla sürdürdüğü büyüme stratejisine akaryakıt sektörüne yatırım yaparak devam etmiş ve Yeşil Tepe Petrol Şirketi’ni hayata geçirmiştir. 2015 yılında ise Kuzey Kıbrıs’a yeni bir yatırım sağlamak ve büyümeye devam etmek için Yeşil Tepe Araç Kiralama şirketinin kuruluş çalışmaları tamamlanmış ve şirket faaliyete geçirilmiştir.

Özyalçın Group on dört yıllık geçmişinde güven, kalite ve şeffaflık ilkelerinden vaz geçmeden çalışmalarını sürdürmüş ve yoluna emin adımlarla devam etmektedir. kurucumuz Oğuz Özyalçın tarafından temelleri çok sağlam atılan grubumuzu ilkelerimizden ödün vermeden daha da büyüterek Kuzey Kıbrıs ekonomisine değer katan, uluslararası standartlarda rekabet gücüne sahip ve saygın bir şirketler grubu olarak yoluna devam etmesini sağlamaktır.